Hayat Su ve Güven

Kalite Standartlarımız

Kalite Politikamız

Hayat Su, ambalajlı su sektörünün en köklü ve lider markalarından biri olarak dünya standartlarında bir kalite organizasyonu olmayı en temel öncelik olarak benimsemiştir.

Hayat Su, her gün tüketicilerine en iyi ürün ve servis kalitesini sağlamayı taahhüt eder. Bu amaca ulaşmak için, uygun kalite sistemi ve daha da önemlisi üst düzey kalite bilincine sahip çalışanları sayesinde üretim ve tedarik zincirinin her aşamasında sürekli iyileştirme anlayışı ile çalışır.

Gıda Güvenliği Politikamız

Hayat Su için Gıda Güvenliği Kontrolü, yerel yasal gerekliliğe uyumluluğun ötesinde, müşteri memnuniyeti için tartışılmaz bir önkoşuldur. Bu nedenle Hayat Su, tüketicilerine sağlıklı ve güvenli ürünleri sağlamayı taahhüt eder.

En uygun Gıda Güvenliği kontrolü için ilgili gereksinimleri oluşturan uluslararası olarak kabul edilen bir standart olan yeni norm ISO 22000:2005, farklı elementleri sürekli iyileştirmek için yapısal bir yaklaşımla birleştirmeye olanak sağlar. Dolayısıyla, Hayat Su, tüketicilerine sağlıklı ve güvenli ürünleri daimi olarak garanti etmek için bu yaklaşımı kademeli olarak yaymayı taahüt eder.

Çevre Politikamız

Hammadde temininden, son ürünün tüketimine kadar geçen tüm aşamalarda, yüksek kalite ve hijyen seviyesinde ürettiğimiz ürünlerimizi tüketicilerimize sunarken, faaliyet gösterdiğimiz her çalışma ortamında çevreyi, sürekli iyileştirme ve sürdürülebilir kalkınma kapsamında korumak en temel görevimizdir.

Su Kaynakları Koruma Politikamız

Hayat Su, kullandığı doğal mirasımız kaynak sularının sürdürülebilir yönetimini garanti eder.

İş Sağlığı ve Güvenliği Politikamız

Tüm faaliyetlerimizde, çalışanlarımızın ve faaliyet alanımızda bizimle çalışan iş ortaklarımızın sağlığını korumak ve iş güvenliğini sağlamak en önde gelen sorumluluğumuzdur.

Hayat Su olarak iş sağlığı ve güvenliğini kendi sorumluluğumuz olarak kabul ediyor, tüm kazaların önlenebilir olduğu inancı ile “Sıfır Kaza” yı tek hedefimiz olarak kabul ediyoruz. İş sağlığı ve güvenliği bilinci ile çalışmak, çalışanlarımızda aradığımız en önemli özelliklerden biridir.

Gıda Beslenme ve Sağlık Politikamız

Hayat Su, tüketicilerin beslenme ihtiyaçlarına uygun, sağlık açısından faydası bilimsel olarak kanıtlanmış, besinsel içeriği mevzuata uygun ürünler geliştirmeyi amaçlar. Hayat Su’yun amaçlarından bir tanesi de toplumu, yeterli ve dengeli beslenmeye, fiziksel aktiviteye ve sağlıklı yaşam tarzına yönlendirmektir. Hayat Su, beslenme ile ilgili sağlık sorunlarına çözüm bulmak amacıyla sosyal sorumluluk anlayışı çerçevesinde gerekli ortaklıklar yapar, bu yönde toplumsal inovasyonlar gerçekleştirir.

Su Analiz Raporları: