Üzgünüz, şuan bulunduğunuz bölgede hizmet vermemekteyiz. Sizlere daha iyi hizmet vermek için bölge kapsamımızı artırma üzerine çalışmalarımız devam ediyor.;
 • Ara
  Arama Sonuçları
   Ürünler
    Diğer İçerikler
   Üye Ol Sipariş Ver

   “Hayat Güzel”de bol bol ödül var!

   Diyet ve spor programlarından yoga ve meditasyon derslerine, bol bol harcayacağın hediye çeklerinden ücretsiz Hayat ürünlerine kadar hayatını güzelleştirecek sürpriz ödüller "Hayat Güzel" programında seni bekliyor.
   Kolayca üye ol, siparişini ver ve puanları toplamaya hemen başla!
   Siparişlerinden puan kazan.
   İster biriktir ister harca.
   Hayat'ını güzelleştirecek hediyelerin sahibi ol!
   Denizlerimizi güzelleştirmek için sürdürülebilir hayata katkı sağla!

   Siparişlerinden puan kazan.
   İster biriktir ister harca.

   Sen de Hayat Su ailesine katıl, belirli Hayat Su ürünlerinden vereceğin siparişlerde bol bol puan kazan. Biriken puanlarınla dilediğin hediyeyi seç.
   Hayat 15L Cam Damacana
   4Puan
   Hayat 19L Damacana
   4Puan
   Hayat 0,5L x 24 PET
   2Puan
   Hayat 1,5L x 12 PET
   1Puan

   Hayat'ını güzelleştirecek hediyelerin sahibi ol!

   Biriktirdiğin puanlarla ayrıcalıklı hediyelerin sahibi ol. Kendini özel hissettirecek ödüllerle, Hayat'ın güzelliklerini deneyimleme şansını yakala.
   Doğal mineralli Hayat Su ürünlerinden alabilirsin.

   Denizlerimizi güzelleştirmek için sürdürülebilir hayata katkı sağlıyoruz!

   Hayat Su üyelerine özel, üyelik yıl dönümlerinizde sizin adınıza bağış yapıyoruz. Denizlerimizin temiz kalması için çalışan TURMEPA'ya sizin adınıza destek oluyor ve sürdürülebilir hayata katkı sağlıyoruz.
   Program Koşulları
   Sipariş Vermek Çok Kolay!

   Danone, ziyaretçiler tarafından uygulamaya veya websitesine kaydedilen kişisel verileri (ad, elektronik posta adresi, iş veya özel adres, telefon numarası) üçüncü kişilere satamayacağını, kiralamayacağını veya kullandırmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

   Danone, kişisel bilgileri aşağıdaki belli amaçlar ile sınırlı olmak üzere kullanacaktır:

   Kişisel bilgilere sadece yetkili Danone personeli veya bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan temsilcilerimiz erişebilir. Danone, kişilerin isimlerini açıklamadan, istatistiksel bilgilerini gözden geçirme sürecimizin bir parçası olarak, sitemizi iyileştirmek; genel olarak ürünlerimizin tüketicileri hakkında daha çok şey öğrenmek amacıyla kullanır. Bu bilgiler Danone tarafından üçüncü kişilere açıklanmaz. Bu veriler sadece belirtilen amaçlar için kullanılabilir ve kişilerin isteği alınmadan hiçbir tek taraflı haberleşme amacıyla kullanılamaz.