Üzgünüz, şuan bulunduğunuz bölgede hizmet vermemekteyiz. Sizlere daha iyi hizmet vermek için bölge kapsamımızı artırma üzerine çalışmalarımız devam ediyor.;
 • Ara
  Arama Sonuçları
   Ürünler
    Diğer İçerikler
   Üye Ol Sipariş Ver ya da 444 0 744'ü Ara
   Vodafone’lulara Özel Kampanya

   Vodafone müşterilerine her ay 1 adet 19L damacana hediye!

   Sipariş Ver Nasıl Sipariş Verilir ?

   1. Kampanya kampanyaya katılan bayilerde ve ev aboneliklerinde, yalnızca Hayat Su 19L damacana için  04.01.2019-24.10.2019 tarihleri arasında geçerlidir. Bu kampanya ev siparişlerinde geçerlidir.

   2. Her ay 1 adet ücretsiz Hayat Su 19L damacana kampanyasından tüm bireysel Red aboneleri ve bireysel faturalı Uyumlu Tarife aboneleri ile son 30 günde 20 TL ve üzeri yükleme yapmış faturasız bireysel aboneler faydanalabilir.

    3. Kampanya katılımı için Vodafone Yanımda uygulaması içindeki Avantaj Cepte sekmesindeki “Her Ay 1 Damacana Hediye” kampanyasından şifre alınır. Alınan şifre ile Hayat Su web sitesinden veya mobil uygulamasından üye girişi yapıldıktan sonra kampanya kupon kodu alanına şifre girilecek kampanyadan faydalanılır. 

   4. Kampanyanın geçerli olduğu Hayat Su bayilerinin hizmet verdiği il ve ilçeler listesi  linkte (https://www.hayatsu.com.tr/hayat-su-hakkinda/bayilerimiz) olup, bu listenin dışında yer alan il ve ilçeler kampanya kapsamı dışındadır.

   5. Kampanya kodları tek kullanımlıktır, bir kod ile yalnızca 1 adet 19L damacana ücretsiz alınabilir.

   6. Kampanya, 19L damacana su dışındaki ürünlerde ve cam damacanalarda geçerli değildir.  

   7. Kampanya hakedişi sadece 19L damacana olarak alınabilir, nakit ya da başka bir ürün olarak talep edilemez.

   8. Kampanyamızdan her abone, 30 gün içerisinde bir kez yararlanabilir.

   9. Kampanya kapsamında hak edilen 19 L damacana için tüketicilerden herhangi bir ücret alınmaz. Tüketicilerin elinde Hayat Su damacanası veya farklı marka bir damacana bulunmaması durumunda, damacana depozito bedeli 28 TL’dir. Elinde hiç damacana olmayan katılımcılar, ilk siparişleri ile gelen damacana için depozito bedeli ödemeden kampanyadan yararlanamazlar.

   10. Tüketicinin evinde boş Hayat Su damacanası dışında farklı bir marka damacana varsa, damacana değişim bedeli her adres için 1 defaya mahsus olmak üzere ilk siparişlerde ücretsizdir. 2. ve üzeri siparişlerde damacana değişim bedeli 15 TL’dir. Ücretsiz damacana değişimi için tüketicilerin ileteceği farklı marka damacanaların, ticari faaliyetine son verilmiş firmalara ait olmaması, hasarsız, kullanılabilir, dolum ve kullanım standartlarına uygun şekilde olması gerekmektedir.

   11. Hayat Su bayileri Pazar günleri ve resmi tatillerde hizmet vermemektedir. Hayat Su bayilerinin çalışma saatleri 09:00-19:00 arasındadır.

   12. Kampanya stoklar ile sınırlıdır. (511.000 adet)

   13. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez.

   14. Danone Hayat ve Vodafone kampanya koşul ve tarihlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

   15. Kampanya kapsamında hizmeti sağlayacak firmanın hizmeti sağlaması sırasında doğabilecek olumsuz durumlardan Vodafone sorumlu değildir.

   16. Kampanya kapsamında Vodafone tarafından temin edilecek kodun sağlanması sırasında doğabilecek olumsuz durumlardan Hayat Su sorumlu değildir.

   17. 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamındaki gizlilik politikamıza  http://vftr.co/gp adresinden ulaşabilirsiniz.

    

   Sipariş Vermek Çok Kolay!

   Danone, ziyaretçiler tarafından uygulamaya veya websitesine kaydedilen kişisel verileri (ad, elektronik posta adresi, iş veya özel adres, telefon numarası) üçüncü kişilere satamayacağını, kiralamayacağını veya kullandırmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

   Danone, kişisel bilgileri aşağıdaki belli amaçlar ile sınırlı olmak üzere kullanacaktır:

   Kişisel bilgilere sadece yetkili Danone personeli veya bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan temsilcilerimiz erişebilir. Danone, kişilerin isimlerini açıklamadan, istatistiksel bilgilerini gözden geçirme sürecimizin bir parçası olarak, sitemizi iyileştirmek; genel olarak ürünlerimizin tüketicileri hakkında daha çok şey öğrenmek amacıyla kullanır. Bu bilgiler Danone tarafından üçüncü kişilere açıklanmaz. Bu veriler sadece belirtilen amaçlar için kullanılabilir ve kişilerin isteği alınmadan hiçbir tek taraflı haberleşme amacıyla kullanılamaz.