Üzgünüz, şuan bulunduğunuz bölgede hizmet vermemekteyiz. Sizlere daha iyi hizmet vermek için bölge kapsamımızı artırma üzerine çalışmalarımız devam ediyor.;
  • Ara
    Arama Sonuçları
      Ürünler
        Diğer İçerikler
      Üye Ol Sipariş Ver
      Hayat Geri Dönüşümde

      Hayat Çevre Dostu Şişe

      #HayatGeriDönüşümde

      36 yıldır Su Hayat’tır diyerek sektörün ilklerine imza attık. Şimdi de Türkiye’nin ilk ve tek “çevre dostu şişesini” ürettik. %100 geri dönüştürülebilir materyallerden ve %50’si geri dönüştürülmüş plastikten oluşan çevre dostu şişe ile “Hayat Geri Dönüşümde” diyoruz!

      Geçirdiğimiz bu zorlu süreçte birçoğumuz evlerimize kapandık ve doğayı kendi haline bıraktık. O da yenilendi, güzelleşti ve olması gereken bir hale geldi ve bu şekilde de devam etmeli. Bu yüzden Hayat Su olarak yeni nesillere sürdürülebilir bir gelecek bırakmak için “çevre dostu şişelerimizle” doğaya güzel bir katkıda bulunmaya karar verdik!

      DOĞA İÇİN ÇALIŞTIK!

      Bugüne kadar su kullanımımızı %7, enerji kullanımımızı %2.7, plastik kullanımını ise %33’e varan oranda azalttık. Doğa için çalıştık!

      GERİ DÖNÜŞÜMÜ HAYAT’IMIZA KAZANDIRMAYA KARAR VERDİK!

      2020 sonuna kadar tüm ambalajlarımız %100 geri dönüştürülebilir olacak. Atık seviyesini minimuma indirmek ve ekolojik bilince katkı sağlamak için %50’si geri dönüştürülmüş şişelerimizi üretmeye devam edeceğiz. Kullandığımız su miktarını %9, enerji miktarını ise %10.7 oranında azaltarak çevre dost şişelerimizi üretmeye devam edeceğiz.

      Şimdi de size bir sözümüz var!

      Gelecek nesillere bir söz verdik! Herkes için daha temiz bir doğa ve sürdürülebilir bir yaşam istiyoruz. 2025’e kadar enerji tüketimimizden tasarruf ederek karbon ayak izimizi %31 ve su ayak izimizi %16.3 azaltacağız. Portföyümüzdeki pet şişelerin tamamının ortalama %50’si geri dönüştürülmüş plastikten üretilmesini sağlayacağız. Doğayı ve onun bize verdiği güzellikleri korumaya devam edeceğiz.

      Sen de iç, döndür, geri dönüştür, bize katıl.

      Su Hayat’tır, #HayatGeriDönüşümde

      Taahütümüz

      Sipariş Vermek Çok Kolay!

      Danone, ziyaretçiler tarafından uygulamaya veya websitesine kaydedilen kişisel verileri (ad, elektronik posta adresi, iş veya özel adres, telefon numarası) üçüncü kişilere satamayacağını, kiralamayacağını veya kullandırmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

      Danone, kişisel bilgileri aşağıdaki belli amaçlar ile sınırlı olmak üzere kullanacaktır:

      Kişisel bilgilere sadece yetkili Danone personeli veya bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan temsilcilerimiz erişebilir. Danone, kişilerin isimlerini açıklamadan, istatistiksel bilgilerini gözden geçirme sürecimizin bir parçası olarak, sitemizi iyileştirmek; genel olarak ürünlerimizin tüketicileri hakkında daha çok şey öğrenmek amacıyla kullanır. Bu bilgiler Danone tarafından üçüncü kişilere açıklanmaz. Bu veriler sadece belirtilen amaçlar için kullanılabilir ve kişilerin isteği alınmadan hiçbir tek taraflı haberleşme amacıyla kullanılamaz.