Hızlı Menü Hızlı Menü

Hayat Su

Hayat’ın yolculuğu 1984’te Toros dağlarının kalbinde, Türkiye’nin lisanslı en yüksek debili doğal mineralli su kaynağında başladı. Türkiye’in ilk şişelenmiş suyu olan Hayat, 40. yılına giden yolculuğunda yeniliği ve her yenilikte daima daha iyiyi aramayı amaçladı.
Mart 1997’de Danone Hayat İçecek ve Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş adını alan Hayat Su, “Su Hayattır!” diyerek ilk iletişimini yapmaya başladı. Hayat, sektöre yön veren yenilikçi yaklaşımı ile yıllar boyunca inovasyona öncülük etti. 2010 yılında Türkiye’nin ilk küçük çocuklar için özel ambalajlı şişe suyunu piyasaya sundu. Ardından Türkiye’nin ilk Disney lisanslı su şişeleri 2016 yılında raflarda yerini aldı. Bu şişeler, rengarenk tasarımlarıyla çocuklara oyun arkadaşı oldu. Bunu takiben aktif yaşam tarzına sahip tüketiciler için bir yenilik daha eklendi. Ergonomik tasarımı ve sporcu kapağıyla 750 ml su şişeleri tüketicilerle buluştu.
Geçmişten günümüze yenilikçi ve ikonik duruşuyla tüketicilerle buluşan Hayat su, içeriğindeki minerallerle size yaşama gücü kaynağınızı verir ve hayat ne getirirse getirsin baş etmenize destek olur. İhtiyaç duyduğunuz her an, yenileyen, tazeleyen ve destekleyen Doğal Mineralli Hayat Su sizinle!