Üzgünüz, şuan bulunduğunuz bölgede hizmet vermemekteyiz. Sizlere daha iyi hizmet vermek için bölge kapsamımızı artırma üzerine çalışmalarımız devam ediyor.;
 • Ara
  Arama Sonuçları
   Ürünler
    Diğer İçerikler
   Üye Ol Sipariş Ver

   1984 yılında ilk üretimini gerçekleştiren Hayat Su, ambalajlı su sektörünün en köklü firmalarından biridir.

   Mart 1997’de Danone Hayat İçecek ve Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş adını alan Hayat Su, ürün gamını Haziran 1999’da Akmina maden suyu lansmanı ile genişletmiştir. Nisan 2000’de damacana üretimine başlayan Hayat Su, 2003 yılında Şaşal’ı ve Akmina Meyveli’yi marka portföyüne katmıştır. 2010 yılında Disney karakterli çocuklara özel ilk su ambalajıyla Hayat Kids tüketicilere sunulmuş, 2011 yılında ise Türkiye’nin ilk ve tek özel korumalı ambalaja sahip bebek suyu olan Hayat Baby’nin üretimine başlanmıştır. 2016 yılında Su İçerken Eğlen mottosuna sahip Disney karakterli mascot ürünleriyle sektörün inovasyonda lider markası olmuştur. Son olarak 2020 yılında Türkiye’nin ilk %50’si geri dönüştürülmüş plastikten üretilmiş %100 geri dönüştürülebilir Çevre Dostu Şişesi tüketicilerle buluşturularak çevre ve sürdürülebilirlik adına önemli bir adım atmıştır.

   Hayat Su tüm bu ürün gamını Türk tüketicisine sunarken en üstün kalitede, ultra-hijyenik, sağlıklı ve lezzetli ürünler üretmek için üretim ve tedarik zincirini uluslararası standartlarda sürdürmektedir. Yerli üretime odaklanarak tedarik stratejisini bu zemin üzerine kurmuş olan Hayat Su, 36 yıllık tecrübesiyle çalışmalarına devam etmektedir.

   Sipariş Vermek Çok Kolay!

   Danone, ziyaretçiler tarafından uygulamaya veya websitesine kaydedilen kişisel verileri (ad, elektronik posta adresi, iş veya özel adres, telefon numarası) üçüncü kişilere satamayacağını, kiralamayacağını veya kullandırmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

   Danone, kişisel bilgileri aşağıdaki belli amaçlar ile sınırlı olmak üzere kullanacaktır:

   Kişisel bilgilere sadece yetkili Danone personeli veya bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan temsilcilerimiz erişebilir. Danone, kişilerin isimlerini açıklamadan, istatistiksel bilgilerini gözden geçirme sürecimizin bir parçası olarak, sitemizi iyileştirmek; genel olarak ürünlerimizin tüketicileri hakkında daha çok şey öğrenmek amacıyla kullanır. Bu bilgiler Danone tarafından üçüncü kişilere açıklanmaz. Bu veriler sadece belirtilen amaçlar için kullanılabilir ve kişilerin isteği alınmadan hiçbir tek taraflı haberleşme amacıyla kullanılamaz.